Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Dachser Slovakia: kvalita na dosah ruky

Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser Slovakia aj tento rok pokračuje v sérii podujatí „Dávame kvalite tvár“, ktoré veľmi transparentne ukazujú záujemcom z radov zákazníkov a partnerov spoločnosti, ako funguje inteligentná logistika.

Projekt Dávame kvalite tvár odštartoval Dachser Slovakia v roku 2013 a doteraz sa ho zúčastnilo viac než päťdesiat účastníkov. Edukatívne akcie slúžia na podrobné zoznámenie sa s logistickými procesmi a spoločnosti prinášajú výbornú spätnú väzbu a možnosť reagovať aj na špeciálne zákaznícke otázky a požiadavky, ktoré sa v priebehu prehliadky objavia.

„Sme transparentná spoločnosť, ktorá zákazníkom poskytuje moderné logistické služby svetovej kvality,“ hovorí Ing. Roman Stoličný, Managing Director a člen predstavenstva Dachser Slovakia a. s., a dodáva, „projekt Dávame kvalite tvár, v rámci ktorého našim zákazníkom predstavujeme vo forme malých efektívnych skupín naše služby a procesy, tento rok úspešne pokračuje, a to rovnako v našom eurohube v Lozorne pri Bratislave, ako aj vo všetkých regionálnych pobočkách. Týmto projektom našim zákazníkom predstavujeme tváre, ktoré stoja za kvalitou našich služieb.“

Zdroj: eulog.sk