Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Dachser SK zavádza novú linku do Nemecka

Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser Slovakia spustil novú priamu linku zbernej služby z Lozorna do nemeckého Malschu/Karlsruhe. Táto priama linka posilňuje služby exportnej logistiky smerom na západ Európy.
 
Ide už o piatu priamu dennú linku Dachser Slovakia do Nemecka. Táto linka dopĺňa portfólio existujúcich liniek do miest Hof, Memmingen, Überherrn a Radeburg. „Stále analyzujme európske toky tovaru a požiadavky našich zákazníkov a na základe toho optimalizujeme naše služby,“ hovorí  Ing. Roman Stoličný, Managing Director a člen predstavenstva Dachser Slovakia, a dodáva, „posilnením našich priamych liniek zo Slovenska do Nemecka ďalej skvalitňujeme ponuku pre slovenských exportérov.“
 
Dachser Slovakia má v súčasnej dobe 37 priamych liniek do  15 krajín. Priame linky mieria do kľúčových destinácií, odkiaľ konsolidované pokračujú ďalej do Európy. „Vďaka optimálnemu taktu priamych liniek, hustej sieti pobočiek a systému eurohubov disponujeme excelentnými dodacími časmi v celej Európe,"uzatvára Roman Stoličný.
 
 
Zdroj: eulog