Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Honeywell mení vďaka novým technológiám prevádzku distribučných centier

Spoločnosť Honeywell predstavila na medzinárodnom veľtrhu PACK EXPO 2014 dva nové inovatívne produkty. Po prvé vyvinula nositeľné elektronické zariadenia navrhnuté za účelom zvýšenia efektívnosti, produktivity a presnosti v rámci fungovania skladu a po druhé prišla s mobilným počítačom Thor CV31, ktorý kombinuje najnovšiu technológiu s kompaktným prevedením, ktoré minimalizuje akékoľvek prekážky pre vodiča.

Nová verzia mobilného zariadenia Dolphin 70e Black, ktorú je možné pripevniť na zápästie, je mobilný prístroj špeciálne navrhnutý pre prevádzku skladov vrátane vychystávania, balenia a expedície. Vďaka pohodlnejšej a hygienickejšej pripevňovacej páske je nová verzia zariadenia Dolphin navrhnutá pre dlhodobejšie nosenie a na jej ľahké zdieľanie s ostatnými pracovníkmi. Zariadenie s veľkým displejom, flexibilnou dotykovou klávesnicou a podporou Bluetooth kruhového skenera umožňuje pracovníkom slobodu pohybu k maximalizácii ich produktivity práce.

Mobilný počítač Thor CV31
Novinkou je tiež mobilný počítač Thor CV31, ktorý je navrhnutý pre prevádzku skladov. CV31 informuje o pracovnom postupe dodávateľského reťazca tak, že prístroj je vždy ľahko viditeľný a na dosah, ale nikdy neprekáža pri práci. Prístroj CV31 je navrhnutý pre vysokozdvižné vozíky a ďalšie zariadenia a disponuje záložnou batériou s životnosťou 30 minút a kontrolou spúšťania, čím zvyšuje produktivitu vodiča tým, že eliminuje čas potrebný pre reštartovanie a znovu pripojenie prístroja pri výmene batérie. V porovnaní s inými zariadeniami umožňuje kompaktný dizajn prístroja CV31 lepší výhľad vodiča a je vybavený hardvérom pre optimálny výkon.

Prevádzkovatelia distribučných centier hľadajú flexibilné a osvedčené riešenie, ktoré možno prispôsobovať podľa aktuálnych potrieb,“ hovorí Bruce Stubbs, riaditeľ marketingu Honeywell Scanning & Mobility, a dodáva: „Vďaka inovatívnej technológii, ako sú nositeľné elektronické prístroje a kompaktné mobilné počítače, dokáže Honeywell poskytnúť svojim zákazníkom z malých aj veľkých firiem po celom svete riešenie, ktoré potrebujú na to, aby dokázali nielen dnes, ale aj v budúcnosti držať krok so svojimi konkurentmi.

Zdroj: logisticsatoz