Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Jungheinrich predstavuje nový horizontálny vychystávací vozík

Jungheinrich uviedol na veľtrhu LogiMAT 2015 na trh nový horizontálny vychystávací vozík. ECE 220/225 je kompletne novým horizontálnym vychystávacím vozíkom vyvinutým v spoločnosti Jungheinrich. Jedným z hlavných parametrov novej generácie vozíkov je až o desať percent vyšší prekladací výkon. Ten je výsledkom úplne prepracované technológie pohonu a elektroniky tak, aby sa podstatne zvýšilo zrýchlenie a prekladacej výkon.

Riadiaca elektronika vozíka ECE 220/225 a softvérové ​​vybavenie, ktoré je tiež od Jungheinrichu, bolo optimalizované s ohľadom na výkon motora. "Hoci je prekladacie výkon vyšší, spotreba energie bola znížená o päť percent", vysvetľuje Stefan Hirt, vedúci produktového manažmentu vysokozdvižných a horizontálnych vychystávacích vozíkov Jungheinrich. Na želanie je možné dodať sady ďalšieho vybavenia, ktoré výrazne znižujú spotrebu energie.
Vysoké hodnoty výkonu, nízke náklady na energiu

ECE 220/225 je schopný prepravovať náklady až do hmotnosti 2 500 kg. Vozík môže byť vybavený rôznymi výkonovými variantmi. Stefan Hirt uvádza: "Už v štandardnom vybavení ponúka vozík veľmi dobré hodnoty výkonu, ktoré patrí v súčasnej dobe k najlepším na trhu". Takisto nové, ergonomicky usporiadané pracovisko vodiča s rôznymi opierkami chrbta a variantmi plošiny prispieva k vysokej efektivite. Nový horizontálny vychystávací vozík je možné dodať s dvoma rôznymi koncepciami batérie. Môže byť vybavený olovenou batériou (ECE 220/225) alebo Li-Ion technológiou (ECE 220i / 225i).

Zdroj: eulog.sk