Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

P3 víťazom dvoch kategórií CIJ Awards Slovakia 2014

Spoločnosť P3, špecializovaný vlastník, developer a správca európskych priemyselných nehnuteľností, získala po štvrtýkrát ocenenie „Best Industrial Warehouse Development“ (Najlepší priemyselný / logistický development), tentoraz za svoju budovu DC4 v parku P3 Bratislava. Peter Jánoši, Country Head  Slovakia, na slávnostnom večere odborného magazínu CEE Construction & Investment Journal (CIJ), ktorý ceny udeľuje, tiež prevzal Industry Leadership Award udeľovanú významným osobnostiam slovenského realitného trhu.

Budova DC4 z portfólia P3, ktorá bola ocenená ako Best Industrial Warehouse Development, predstavuje najnovší prírastok do logistického parku P3 Bratislava. Ten sa nachádza v Lozorne pri diaľnici D2 smerom na Brno, približne 15 km severne od Bratislavy, v blízkosti obchvatu mesta v smere od Viedne a Budapešti. Leží blízko tzv. „zlatého logistického trojuholníka“, ktorý tvorí Bratislava, Viedeň a Győr. Budova DC4, ktorá bola dokončená v lete tohto roku, má celkovú rozlohu 14 675 m2 a je z väčšej časti prenajatá, 6 392 m2 bolo stavaných špekulatívne a sú k dispozícii na prenájom. Hodnotiace kritériá ocenenia pri tejto kategórii zahŕňali napríklad architektonický návrh, kvalitu stavby, komerčný úspech alebo tiež dostupnosť projektu z pohľadu verejnej dopravy a v neposlednom rade aj pozornosť venovanú udržateľnému rozvoju.
 
V priebehu slávnostného večera bol ocenený aj Peter Jánoši, Country Head P3 pre Slovensko. „Bol to naozaj intenzívny a úspešný rok. Týchto cien si veľmi vážime, pretože pre nás predstavujú potvrdenie našej stratégie dlhodobých a dobrých vzťahov s našimi zákazníkmi a partnermi,“ uviedol Peter Jánoši. Cena Industry Leadership Award, ktorú získal, je udeľovaná predstaviteľom slovenských spoločností, ktorí preukazujú výnimočné manažérske schopnosti vo firme, kde pôsobia, ale aj v rámci svojich aktivít na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami vo všeobecnosti.
 
 
Zdroj: eulog