Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Pražské parky Prologis pri D1 sú po uzavretí zmluvy so spoločnosťou Helicar prenajaté

Prologis, Inc., globálny líder v oblasti priemyselných nehnuteľností, dnes oznámil, že podpísal nájomnú zmluvu so spoločnosťou Helicar, lídrom v oblasti medzinárodnej automobilovej dopravy, na 10 000 metrov štvorcových distribučných a kancelárskych priestorov v Prologis Park Prague D1 East.
 
„Sme veľmi radi, že sme uzavreli novú nájomnú zmluvu so spoločnosťou Helicar, ktorá prispela k tomu, že Prologis Park Prague D1 East a Prologis Park Prague D1 West sú teraz úplne prenajaté,“ povedala Pavlína Plášková, Prologis leasing manager pre Českú republiku, „lokalita je pre väčšinu našich zákazníkov prioritou, a preto sme radi, že môžeme poskytnúť vysoko kvalitné priestory v zóne D1, ktorá je jednou z najviac vyhľadávaných lokalít v regióne.“
 
„Dôležitá časť činnosti našej nedávno získanej spoločnosti All In Logis tvorí doprava a distribúcia domácich spotrebičov. Preto pre nás bolo dôležité vybrať pre novú distribučnú základňu čo najlepšie umiestnenie. Prologis jednoducho ponúkol najlepšiu lokalitu, najvhodnejšiu veľkosť budovy a tiež prejavil veľkú mieru pochopenia pre naše obchodné potreby,“ povedal Vít Hrabánek, generálny riaditeľ spoločnosti Helicar.
 
Prologis Park Prague D1 East & West sú moderné parky s celkovou rozlohou 212 000 metrov štvorcových priemyselných priestorov. Tieto parky sa nachádzajú pri diaľnici D1, len 11 km juhovýchodne od Prahy, na križovatke Říčany/Jesenice
 
Prologis v Českej republike a na Slovensku vlastní a spravuje portfólio pozostávajúce z viac ako 1,2 milióna metrov štvorcových logistických a distribučných priestorov. Vďaka svojmu regionálnemu portfóliu s celkovou rozlohou viac ako 4,1 milióna metrov štvorcových je Prologis vedúcim prevádzkovateľom distribučných nehnuteľností v strednej a východnej Európe (k 30. septembru 2014).
 
 
Zdroj: eulog