Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Prípravy na SLOVLOG finišujú

Konferencia SLOVLOG sa aj tento rok stane vyvrcholením logistickej jesene na Slovensku. Už ôsmy ročník významného kongresu, ktorý prebehne 27. novembra v bratislavskom Radisson Blu Carlton Hoteli sa bude venovať efektivite logistických procesov a prinesie pohľad na trendy v rôznych oblastiach.

Program začína už o 12. hodine, pretože je plný aktuálnych a zaujímavých tém. SLOVLOG predstaví napr. tému telematiky a jej prínosu na profitabilitu dopravných firiem. Ukáže, akým smerom sa bude uberať logistika v on-line prostredí a ako má vypadať efektívny supply chain. Prednášajúci sa budú venovať i najnovším trendom v logistike automobilového priemyslu. Chýbať nebude ani zamyslenie sa nad pridanou hodnotou v logistike a úlohou controllingu. Tradičná panelová diskusia sa bude venovať rozvoju industriálnych parkov v krajinách V4. Samozrejme, v programe sú i ďalšie atraktívne prezentácie.

V programe konferencie je zaradený aj obľúbený speed-datingový program SAVELOG. Ide o jedinečnú šancu pre partnerov konferencie stretnúť v rámci vopred zorganizovaných meetingov potenciálnych užívateľov. Princíp je jednoduchý: na jednej strane sedí partner konferencie so svojím inovatívnym riešením, ktoré prinesie deklarovanú úsporu, a na druhej strane záujemca – účastník kongresu. Schôdzky sú úplne nezáväzné a nemoderované. Záujemcovia majú možnosť opýtať sa na čokoľvek na mieste alebo si dohodnúť individuálne stretnutie po skončení akcie.

Príďte sa teda pozrieť 27. novembra 2014 do bratislavského Radisson Blu Carlton Hotelu, čo je nové v logistickej brandži, aké trendy sa dajú v najbližšej budúcnosti očakávať a poďte sa inšpirovať skúsenosťami vašich kolegov. Na kongres plynulo nadviaže XVI. Logistický Business Mixer, ktorý v príjemne neformálnej atmosfére so špeciálnym programom hier, súťaží a zábavy spĺňa ideálne podmienky pre nadväzovanie nových kontaktov.

 

Zdroj: logisticsatoz