Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Spoločnosť Geis si prenajala priestory v Prologis Parku Senec

Skupina Geis presunula od 2.februára svoju bratislavskú pobočku do priestorov v Prologis Parku Senec. Areál je z hľadiska logistiky položený na strategickom mieste v tesnej blízkosti diaľnice D1 a európskeho koridoru 4, ktorý spája Slovensko s Českou republikou, Maďarskom a Rakúskom.

Pobočku sme koncipovali podľa súčasných logistických trendov a s výhľadom ďalšieho rozvoja,“ podotýka Jozef Eliáš, riaditeľ bratislavskej pobočky a dodáva: „ Parametre haly, ktorých plocha je takmer 9000 metrov štvorcových, zodpovedajú štandardom skupiny, ale tiež potrebám našich zákazníkov. Preto je tu k dispozícii 5000 metrov štvorcových skladovej plochy, na ktorej zaisťujeme okrem samotného skladovania a manipulácie, tiež balenie tovaru a služby s pridanou hodnotou. Samozrejmosťou je využívanie technológie čiarových kódov, WMS a RF terminálov.“

V novej hale sa na ploche 3500 štvorcových metrov nachádza dostatok priestoru pre triedenie balíkových a kusových zásielok. Terminál je osadený 43 bránami, čo zaručuje dobrú obslužnosť. Celý objekt je vybavený IP kamerovým bezpečnostným systémom pre sledovanie a monitorovanie zásielok a monitorovanie celej plochy pobočky. „V pobočke je aktuálne zamestnaných 50 pracovníkov, ale vzhľadom k nárastu v oblasti logistických projektov počítame tiež s rozširovaním počtu pracovných miest,“ dodáva Eliáš.

Zdroj: logisticsatoz