Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

VGP Park Malacky

VGP Park Malacky

Logistický areál s celkovou rozlohou 20 hektárov ponúka skladové priestory vo vysokom štandarde v súlade s najnovšími normami v SR. Areál je umiestnený v jednom z hlavných logistických uzlov strednej a východnej Európy a umožňuje výstavbu až 140.000 m2 moderných, flexibilných skladovacích plôch. Strategické umiestnenie poskytuje priame napojenie na diaľnicu D2.

K dispozícii

Skladové priestory s veľkosťou 14.000 m2 s vysokým štandardom ako vyššia izolácia obvodového plášťa, strechy a hydraulických mostíkov, systém inteligentného osvetlenia, vyšší pomer strešných svetlíkov a pod. K dispozícii sú aj vonkajšie betónové plochy a väčší manipulačný priestor pre vjazdmi.

Lokalita

VGP Park Malacky je umiestnený v modernej priemyselnej zóne Eurovalley, na diaľnici D2, ktorá spojuje Bratislavu s Brnom a Prahou. Oblasť býva označovaná ako zlatý investičný trojuholník spojujúci sever s juhom a východ so západom najdôležitejšími európskymi trasami. V okruhu 60 km žije viac ako 4 milióny obyvateľov, ktorí vďaka mnohým univerzitám v oblasti produkujú nadpriemernú úroveň vzdelanosti obyvateľov.

Aktuálna ponuka VGP Park Malacky