Alza otvorila nové logistické centrum v Senci

11.09.2020

Spoločnosť Alza chce tento rok pred Vianocami doručiť ešte viac objednávok v rovnaký deň. Firme to má umožniť rozšírenie skladových kapacít o 39 % a ďalšie posilnenie prepravy AlzaExpres.

Skladovacie plochy na Slovensku sa v lete zdvojnásobili nielen vďaka novému logistickému centru v Senci, ale aj vďaka zvýšeniu kapacity nastávajúcich priestorov. To umožní urýchlenie dodania zásielok na Slovensku, Maďarsku aj na Morave.

Alza na začiatku septembra otvorila nové logistické centrum v Senci, čo umožňuje držať bližšie k zákazníkom väčšie skladové zásoby 3.500 druhov tovaru s možnosťou osobného vyzdvihnutia do 45 minút od objednania; najmä veľkých domácich spotrebičov, ako sú chladničky alebo práčky.

„Nové logistické centrum v Senci s úžitkovou plochou takmer 19 tisíc metrov štvorcových nám umožní navýšiť skladové zásoby o tovar v hodnote takmer 300 miliónov korún, ktorý bude pre zákazníkov k dispozícii už v deň objednania, a to najmä na Slovensku,“ hovorí Lukáš Baudyš, riaditeľ logistiky a dodáva: „Spoločne s ďalším rozšírením úžitkových plôch v existujúcich centrách v Zdiboch (+30 %) a Úžiciach (+ 10 %) s viac ako 18 tisíc m2 máme teraz dostatočnú kapacitu na to, aby sme v tohtoročnej sezóne mohli naše služby ponúknuť viac ako 20 % nakupujúcich.“

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka