www.skladuj.sk logo

Skladuj.sk je súčasťou rodiny 108 REAL ESTATE

Sme 108 REAL ESTATE, realitná poradenská spoločnosť, ktorá sa od roku 2009 zameriava výlučne na komerčné nehnuteľnosti.

Silnou stránkou nášho tímu je komplexný prehľad o trhu priemyselných nehnuteľností podložený dlhoročnými skúsenosťami. Naša práca nás baví a každý projekt je pre nás jedinečný. Stojíme za viac ako tisíckou úspešných transakcií. Našim klientom sa vždy venujeme na 100 % a radi pomôžeme aj vám. S tímom profesionálov sa snažíme zdokonaľovať osobitý prístup k našim klientom. Odbornosť a bohaté skúsenosti kombinujeme s férovosťou a ľudským prístupom.

Od svojho založenia sme v regióne strednej a východnej Európy predali viac ako 9 miliónov m2 a vybudovali sme si silnú pozíciu medzi ostatnými agentúrami. Klienti sa na nás obracajú v oblasti prenájmu a predaja komerčných nehnuteľností, investičného poradenstva, ako aj marketingu a riadenia developerských projektov. Medzi týchto klientov patria najmä logistické, veľkoobchodné a výrobné spoločnosti a spoločnosti pôsobiace v oblasti elektronického obchodu.

Naše poslanie

Vďaka moderným technológiám a odbornému know-how skracujeme našim klientom cestu k správnym nehnuteľnostiam a zabezpečujeme ich efektívne a udržateľné využívanie.

Inovácie

Vždy sme o krok vpred. Ako inovátori v našej oblasti pracujeme s najnovšími technológiami a vyvíjame nástroje, ktoré nám a našim klientom pomáhajú pri výbere najlepších riešení.

Osobný prístup

Spájame ľudí, ktorí sa zaujímajú o túto oblasť a vyznávajú rovnaké hodnoty. Sme hrdí na priateľskú a otvorenú firemnú kultúru a vzťah s našimi klientmi staviame na osobnom prístupe.

Výsledky

Zaručujeme, že všetky dohodnuté služby budú dodané včas a v najvyššej kvalite. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť sú kľúčovými piliermi nášho podnikania.