Gebrüder Weiss kolauduje nový sklad v Senci

25.06.2021

Zastavaná plocha nového skladu sa rozšírila o 4.700 m2 skladovej plochy, 2.150 m2 plochy na prekládky a 600 m2 kancelárskych priestorov.

„Aby sme i naďalej mohli ponúkať vysoký štandard kvality služieb, bolo rozšírenie potrebné. V nových priestoroch sme preferovali ekologické riešenia, akými sú LED osvetlenie, zariadenia s nízkou spotrebou energií A+, separovanie odpadu či inteligentný systém vykurovania a chladenia. Všetko v rámci najvyšších štandardov bezpečnosti,“ hovorí René Stranz, riaditeľ GW pre Slovensko. Gebrüder Weiss Senec zároveň získal certifikát TAPA FSR úrovne A. Je to najvyšší možný level, ktorý je možné získať.

Svoju pobočku rozširoval Gebrüder Weiss aj v lokalite Syrovice pri Brne. „Naša strategicky položená pobočka na južnej Morave sa rozrastie o 1.600 m2, celková rozloha využiteľnej skladovej a manipulačnej plochy teda dosiahne 8.900 m2. Po dokončení tohto rozvojového kroku budeme mať v Syroviciach k dispozícii okrem iného 18 nových prekládkových rámp, z toho štyri vhodné na odbavenie B2C zásielok,“ hovorí Jan Kodada, riaditeľ obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka