Gefco pripravuje priestor na inovatívne riešenia správy skladu

25.07.2021

Nové moderné priestory umožnia spoločnosti Gefco v nadchádzajúcich mesiacoch testovať inovácie s vysokou pridanou hodnotou, ako je hlasové ovládanie alebo dokonca využitie cobotov.

Nemecká pobočka spoločnosti Gefco zväčšuje skladovú kapacitu vo Wiesbadene – Frankfurte nad Mohanom  takmer o 20 %. Aktuálne zákazníkom ponúka v automobilovom priemysle priestor o rozlohe 10.000 m2.

Strategické navýšenie skladových kapacít má pomôcť stabilizovať dodávateľské reťazce nielen pre automobilový priemysel v čase extrémnych výkyvov dodávok spojených s nedostatkom voľných prepravných kapacít po pandémii COVID-19.

Rozšírením skladových kapacít preukázala spoločnosť schopnosť skokovo navýšiť kapacitu a veľmi rýchlo sa prispôsobiť potrebám zákazníkov v regióne. Frank Erhardt, generálny riaditeľ Gefco Nemecko, k tomu uviedol: „Sme úprimne nadšení z možností, ktoré nám toto zariadenie ponúka. Chceme tu testovať inovatívne riešenia navrhnuté na optimalizáciu našich služieb. Sme hrdí, že na inováciách pracujeme spoločne s našimi zákazníkmi, medzi ktorých patrí väčšina popredných svetových automobilových značiek a sme neustále schopní prinášať pridanú hodnotu tak, ako sa ich biznis vyvíja. Máme teraz jedinečnú príležitosť expandovať a inovovať služby v regióne, ktorý je ohniskom nemeckého automobilového priemyslu. Tešíme sa, že v našej pobočke v budúcnosti privítame viac zákazníkov.“

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka