Geis je prvým nájomcom VGP parku pri Bratislave

13.11.2020

Spoločnosť Geis SK patrí medzi najväčšie logistické firmy na Slovensku a v oblasti vnútroštátnych paletových prepráv je lídrom na trhu.

„Vďaka dynamickému rastu sme potrebovali nájsť väčšie a vhodnejšie priestory pre našu pobočku v bratislavskom regióne. Našou požiadavkou bol moderný cross-dockový terminál v kombinácii so skladovou halou v blízkosti Bratislavy a zároveň v lokalite priamo pri diaľnici D1,“ hovorí Daniel Knaisl, konateľ skupiny Geis pre CZ, SK a PL.

Nový logistický park, ktorý realizuje VGP v tesnej blízkosti Bratislavy pri obci Bernolákovo presne spĺňa tieto požiadavky. Skupina Geis je prvým nájomcom a už v lete 2021 tu začne prevádzku nová pobočka pre bratislavský región. „V prvej fáze sme sa dohodli na prenájme 8.000 m² vnútornej plochy a k tomu zodpovedajúce vonkajšie manipulačné a odstavné plochy. Teraz už riešime konkrétne technické parametre stavby tak, aby spĺňala presne naše prevádzkové ale aj ekologické požiadavky,“ konštatuje Marian Vaculčiak, prevádzkový riaditeľ Geis SK.

„Vnímam ako pozitívny symbol, že prvým nájomcom nového parku v portfóliu VGP bude spoločnosť GEIS, s ktorou prebieha dlhodobá spolupráca na Slovensku i v ČR. VGP Park Bratislava predstavuje pre svoju strategickú polohu významný logistický projekt, ktorý podporí segment domáceho i zahraničného obchodu a logistiky,“ dodáva zakladateľ a CEO VGP, Jan van Geet.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka