Haly za 9,5 milióna v Dubnici slúžia spoločnostiam Lidl, AAF a LEONI

06.12.2019

Developerská a investičná spoločnosť Invest4SEE predala do ČS nemovitostního fondu novopostavené logistické haly, druhú fázu projektu Invest4SEE Industrial Park Dubnica. Haly pozostávajúce zo skladových, technických a kancelárskych priestorov s celkovou prenajímateľnou plochou 16.600 štvorcových metrov predal investor za 9,5 milióna eur.

Medzi nájomcov týchto priestorov patria potravinový reťazec Lidl a dve subdodávateľské firmy zamerané na automobilový sektor - AAF a LEONI. Spoločnosť AAF sa špecializuje na výrobu a montáž filtrov do vzduchotechniky a firma LEONI je dodávateľom energetických riešení pre automobilový priemysel. Druhá fáza priemyselného parku bola postavená v roku 2018 spoločnosťou Goldbeck a developovaná firmou SEE RE Two, dcérskou spoločnosťou predávajúceho Invest4SEE.

Developerská a investičná spoločnosť Invest4SEE sa zameriava na sektor priemyselných nehnuteľností v strednej a východnej Európe. „Sme veľmi radi, že sme zdevelopovali a predali ďalšiu priemyselnú nehnuteľnosť áčkovej kvality. Je to pre nás dôkazom toho, že kvalita našich produktov spĺňa najvyššie štandardy a sú atraktívne aj pre medzinárodných investorov,“ uviedol spolumajiteľ spoločnosti Invest4SEE Oliver Schenk.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka