InoBat Auto chce vo Voderadoch investovať 140 miliónov eur

30.03.2022

Spoločnosť InoBat Auto chce vo Voderadoch investovať 140 mil. eur a zamestnať viac ako 400 ľudí. Ako ďalej vyplýva zo zámeru predloženého na posúdenie vplyvov na životné prostredie, dlhodobo avizovaná výroba batérií sa tak opäť stáva reálnejšou. V blízkosti Trnavy by mala vzniknúť výrobno-skladová hala s administratívnou časťou, technickou časťou a vrátnicou.

InoBat Auto chce vo Voderadoch investovať 140 miliónov eur

Spoločnosť InoBat Auto sa zaoberá výrobou špecializovaných lítiových batériových článkov. Investor má záujem vybudovať v rámci tejto projektovej fázy výrobné linky tvoriace výrobný závod, ktorý bude vybavený najmodernejšou svetovou technológiou. S výstavbou by sa malo začať v máji roku 2023, prevádzka by mohla byť spustené v poslednom kvartáli roku 2024.

Výroba by mala pracovať v trojzmennej nepretržitej výrobe v organizácii troch zmien s plánovanými servisnými odstávkami, administratíva bude pracovať v jednozmennej prevádzke. Počet zamestnancov bude narastať postupne podľa inštalovania výrobných liniek a hovorí sa o 400 nových pracovných pozíciách.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka