Logistický park C&A by mali otvoriť začiatkom roku 2020

11.10.2019

Módny predajca uzavrel v uplynulých dňoch dohodu o prenájme priestorov v CTParku Trnava.

Spoločnosť C&A by mala svoj logistický park pri Trnave otvoriť začiatkom budúceho roka. V areáli priemyselného CTParku v Trnave bude mať prenajatých 50.000 m2.

"Nové priestory budú nájomcovi k plnému užívaniu odovzdané vo februári 2020," informoval generálny riaditeľ spoločnosti CTP Remon Vos. Developer CTP postaví pre nájomcu halu a administratívnu budovu. Spolu s dvojpodlažným mezonetom tak vznikne pre C&A variabilný a efektívny priestor pre podnikanie a zásobovanie maloobchodov. "Som veľmi rád, že spoločnosť C&A vníma pozíciu a priestory v CTParku v Trnave za strategicky zaujímavé a pridala sa tak k ďalším spoločnostiam, ktoré vidia a chcú využiť potenciál, ktorý im tento park v blízkosti automobilky PSA Peugeot Citroen prináša. Verím, že im naše priestory, v ktorých budú mať svoje distribučné a logistické centrum, pomôžu podporiť ich stratégiu a ďalší rozvoj," uviedol Vos. 

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka