Na kraji mesta Sliač sa majú vybudovať sklady za 17 miliónov eur

26.06.2020

Firma KLM real estate a. s., Bratislava, zverejnila na enviroportáli svoj zámer vybudovať veľkokapacitné sklady v katastri mesta Sliač - Hájniky.

Tri skladové haly plánuje postaviť na ploche viac ako 36.000 m2 v náklade 17 miliónov eur. V komplexe skladov má byť zamestnaných približne 200 ľudí. Prevádzka bude trojzmenná.

„Umiestnenie skladov v katastri Sliača vyplýva z blízkosti rýchlostných komunikácií R1, R2 a R3. V rámci areálu bude k dispozícii 107 parkovacích miest pre osobné automobily a 40 parkovacích miest pre nákladné vozidlá,“‎ píše sa v zámere.

Spoločnosť už vlani avizovala stavbu veľkého logistického centra v neďalekej zvolenskej časti Západ. Má stáť na ploche takmer 52.000 m2. Podľa projektového zámeru má celá stavba stáť 20 miliónov eur a v logistickom centre má po dobudovaní pracovať až 381 ľudí.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka