P3 Logistic Parks rozširuje novozískaný park v Rakúsku

21.05.2020

Začiatkom tohto roka oznámil GIC, singapurský štátny majetkový fond, akvizíciu paneurópskeho portfólia logistických nehnuteľností Maximus. P3 Logistic Parks na Slovensku bude zastrešovať rozvoj získaných nehnuteľností v rámci Slovenska a Rakúska.

Prvou významnou investíciou P3 je expanzia a rozširovanie logistického parku v Bruck an der Leitha pre klienta WLS – Weindel Logistik Service, ktorej výstavba práve začína.

Rakúsko patrí ku kľúčovým logistickým krajinám pre rozvoj celoeurópskej platformy P3. „Vďaka akvizícii a vstupu na rakúsky trh sme získali ďalšiu zaujímavú lokáciu, ktorá posilní naše postavenie developera a správcu vysoko kvalitných nehnuteľností a skladov, ako aj ambície významne rásť v CEE regióne,“ hovorí Peter Jánoši, výkonný riaditeľ P3 Logistic Parks pre Slovensko. 

Dlhoročným nájomcom novozískaného P3 parku v rakúskom Bruck an der Leitha je logistická spoločnosť WLS – Weindel Logistik Service. „V parku sídlime od vyše 30 rokov (od roku 1990), od jeho vybudovania. Poskytujeme služby medzinárodným a národným klientom v odvetviach FMCG, z ktorých najdôležitejším je svetový výrobca potravín,“ hovorí Friedrich Braun, generálny riaditeľ spoločnosti Weindel Group – Share Management a podotýka: „S P3 Logistic Parks sme sa zároveň dohodli na čo najskoršom rozširovaní parku, pretože s rastom našimi zákazníkov rastieme pozitívne tiež.“

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka