P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku

01.11.2019

Medzinárodný developer P3 Logistic Parks rozširuje svoje aktivity a prvýkrát vstupuje na východné Slovensko. V blízkosti obce Nová Polhora začína s výstavbou moderného logistického a priemyselného parku.

P3 Logistic Parks je medzinárodný skúsený developer priemyselných nehnuteľností, ktorý na našom trhu pôsobí už takmer 15 rokov. „P3 park v Novej Polhore je náš štvrtý park na Slovensku, avšak prvý na východnom Slovenku. Ide o región, ktorý má vysoký potenciál rastu a ekonomického rozvoja, a to nielen vďaka rozširujúcej sa cestnej infraštruktúre, ale aj vďaka doterajšiemu rozloženiu priemyslu, obchodu a služieb, ako aj kvalitnej a dostupnej pracovnej sile,“ hovorí Peter Jánoši, riaditeľ P3 Logistic Parks pre Slovensko.

„Výstavba moderného a ekologického P3 parku bude prebiehať v niekoľkých fázach a nájdu v ňom priestor firmy a investori z oblasti ľahkej výroby, automotive, maloobchodu, e-commerce, logistiky a distribúcie. Park má potenciál postupne rásť až na rozlohu takmer 170-tisíc metrov štvorcových. Získať prácu by v ňom tak mohlo približne 1 500 ľudí z košického a prešovského regiónu.“

Nový P3 park v Novej Polhore má výbornú logistickú polohu. Je situovaný uprostred diaľničného spojenia medzi Košicami a Prešovom, dvomi najvýznamnejšími východoslovenskými metropolami.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka