Panattoni pripravuje na Slovensku novú priemyselnú zónu

13.08.2020

Novú priemyselnú zónu plánuje vybudovať pri obci Kútniky v okrese Dunajská Streda americká spoločnosť Panattoni Development Company.

Projekt s názvom Panattoni Park Dunajská Streda bude mať rozlohu 286.263 m2, po vlaňajšom otvorení industriálnej zóny pri košickom letisku ide už o druhý projekt spoločnosti na Slovensku. Informoval o tom generálny riaditeľ Panattoni pre ČR a SR Pavel Sovička. „Má potenciál prilákať zahraničných investorov a vytvoriť stovky nových pracovných miest. Som teda presvedčený, že pomôže aj oživiť regionálnu ekonomiku, spomaľujúcu v dôsledku opatrení na zamedzenie šírenia epidémie,“‎ uviedol Sovička.

Zóna sa bude nachádzať medzi Bratislavou, Viedňou a Budapešťou s dobrým cestným i železničným napojením. Zámer teraz prejde procesom posudzovania vplyvov na životné prostredie EIA.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka