Priemyselný park Arete v Trenčíne bude hotový do konca leta 2023

10.03.2023

Generálnym dodávateľom priemyselného parku ARETE PARK Trenčín je medzinárodná stavebná skupina HSF System. Hlavným nájomcom bude spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika. Developerom i investorom projektu za 7,5 mil. eur je investičná skupina Arete.

Priemyselný park Arete v Trenčíne bude hotový do konca leta 2023

Prvá fáza ARETE PARKu Trenčín vyrastie na ploche 15 000 m2. Priemyselný park je situovaný v zavedenej priemyselno-logistickej zóne mesta Trenčín a v tesnej blízkosti diaľnice D1. „V súčasnej dobe prebieha betonáž priemyselnej podlahy haly číslo jeden. Dokončenie celého projektu je v pláne koncom leta 2023", uvádza Tomáš Kosa, konateľ stavebnej skupiny HSF System, ktorá je generálnym dodávateľom výstavby.

Trenčiansky priemyselný park bude spĺňať všetky parametre v súlade so zásadami ESG a certifikáciou BREEAM. Hlavným a dlhodobým nájomcom priemyselného parku bude spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika, ktorá sa zameriava na predaj, servis a prenájom manipulačnej techniky, regálových riešení a automatizáciu skladov.

Developerom a investorom priemyselného parku v Trenčíne je investičná skupina Arete, ktorá vznikla v roku 2014 a zameriava sa na investície do nehnuteľností prostredníctvom regulovaných investičných fondov, fondov kvalifikovaných investorov. ARETE PARK Trenčín je súčasťou už tretieho fondu skupiny Arete, Arete Industrial, ktorý sa sústredí na akvizície ako aj na výstavbu priemyselných a logistických aktív v strednej a východnej Európe.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka