Prologis stavia novú halu v parku Praha – Úžice

20.12.2019

Výstavba novej špekulatívnej budovy s rozlohou 21.000 metrov štvorcových v plne obsadenom Prologis Parku Prague-Úžice v Českej republike je ukážkou toho, ako developer spája zákazníkov s vhodným trhom. Nová budova ponúkne kvalitné priestory v jednej z najžiadanejších lokalít v regióne.

„Logistika je predovšetkým o prepojovaní a v Prologis sme odhodlaní pomáhať našim zákazníkom, aby ich spojenia boli čo najplynulejšie a najefektívnejšie tým, že im poskytneme ideálne priestory a dodáme vysoko kvalitné nehnuteľnosti,“ hovorí Martin Baláž, viceprezident a country manager Prologis pre Českú republiku a Slovensko.

Vďaka výbornej dostupnosti bude dokonalým distribučným centrom pre domácich a medzinárodných hráčov na logistickom trhu. Výhodou parku je ľahký prístup k diaľnici D8 – najväčšej dopravnej tepne medzi Prahou, hranicami s Nemeckom a medzinárodným prístavom v Hamburgu – a zároveň rýchle a efektívne spojenie s pražským letiskom Vodochody.

Budova 4, ktorej dokončenie sa očakáva v druhom štvrťroku 2020, bude disponovať flexibilným riešením priestorov pre všetky typy podnikania, či už ide o logistiku, skladovanie alebo výrobu. Minimálna veľkosť prenajímanej jednotky je stanovená na 4500 metrov štvorcových. V budúcnosti bude možné budovu rozšíriť o ďalších 42.000 metrov štvorcových.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka