Prologis vytvoril unikátny priestor pre Uniq Logistic

28.02.2020

S Uniq Logistic zdieľa spoločnosť Prologis prístup, ktorý stavia do centra pozornosti potreby zákazníka a jeho spokojnosť.

Podobne je to aj v Prologis Park Łódź, kde si tento poskytovateľ logistických riešení prenajíma 6000 metrov štvorcových moderných skladových priestorov, ktoré si vybral pre svojho klienta zo segmentu FMCG.

„Keď sme hľadali vhodné zázemie, zamerali sme sa na polohu parku a na štandardy jeho budov. Prologis Park Łódź sa nachádza blízko geografického stredu Poľska, čo z neho robí dopravné a logistické centrum plne zodpovedajúce našim potrebám. Vysoký štandard nehnuteľnosti, rovnako ako široké spektrum služieb ponúkaných v parku boli ďalšími faktormi pre naše konečné rozhodnutie,“ hovorí Jarosław Płusa, prezident Uniq Logistic.

„V Prologis Park Łódź je našim cieľom zaisťovať modernú infraštruktúru, udržateľné riešenia a ponúkať nástroje uľahčujúce správu nehnuteľností. Náš zákazník oceňuje tiež priamy prístup k verejnej doprave – električková a autobusová zastávka sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti parku a umožňujú zamestnancom rýchle a jednoduché dochádzanie do práce,“ opisuje Kamila Pruk, senior manažérka leasingu Prologis.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka