Prologis zvýšila v roku 2019 svoje štandardy v oblastiach prístupu k životnému prostrediu

28.08.2020

Globálny líder v oblasti logistických nehnuteľností Prologis, zvýšil v roku 2019 svoje štandardy v oblastiach prístupu k životnému prostrediu, sociálnej zodpovednosti a riadenia (ESG) naprieč svojou globálnou platformou.

Medzi európske projekty, ktoré prispeli k lepším výsledkom spoločnosti, patrí budova s certifikáciou WELL Gold Standard v holandskom Tilburgu, uhlíkovo neutrálna budova v nemeckom Muggensturme, postavená pre spoločnosť L’Oréal, či práve dokončená budova v Daventry vo Veľkej Británii, ktorá získala certifikáciu BREEAM na úrovni „Excellent“. Budova WELL v Tilburgu je prvým logistickým projektom na svete, ktorý certifikáciu WELL získal. Správa tiež zdôrazňuje význam partnerstva s organizáciou Cool Earth, ktoré bolo nedávno zo Spojeného kráľovstva rozšírené na celú Európu.

„Už dlho si uvedomujeme, že intenzívne zameranie na oblasti ESG vytvára hodnotu nad rámec nehnuteľností. Spoluprácou s našimi zákazníkmi môžeme pomôcť znížiť vplyv ich prevádzok na životné prostredie a poskytovať nielen pracovné priestory a služby, ktoré zvyšujú komfort ich zamestnancov, ale byť tiež užitoční celým komunitám parkov. Význam roly Európy v tom, že Prologis zostáva globálnym lídrom v oblasti ESG, je podložený skutočným pokrokom, ktorý v tejto sfére dosahujeme, napríklad aj prostredníctvom našej iniciatívy PARKlife,“ konštatuje Ben Bannatyne, prezident Prologis pre Európu.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka