REICO kúpilo industriálny park v Seredi

11.05.2020

ČS nemovitostní fond, ktorý je manažovaný spoločnosťou REICO investiční společnost České spořitelny, a.s., kúpil ďalší industriálny park na Slovensku, tentokrát v Seredi.

Celková hodnota tejto transakcie sa pohybuje na úrovni približne 30,6 miliónov eur.

Industriálny park v Seredi sa skladá z dvoch nových prémiových logistických hál DC31 a DC32, ktoré boli postavené v júli 2018. Ich súčasťou sú nielen skladové, ale aj výrobné a kancelárske priestory s celkovou prenajímateľnou plochou o rozlohe 45,1 tisíc m². Všetky z nich sú zároveň plne obsadené.

Logistický park sa nachádza v atraktívnej lokalite na juhozápadnom Slovensku a spolu s bratislavským regiónom sa tu sústreďuje viac ako 80 % všetkých industriálnych plôch na Slovensku. Obrovskou výhodou tohto parku je nielen jeho výborná dopravná dostupnosť z diaľnice D1, ale aj strategická lokalita uprostred dôležitého hospodárskeho priestoru medzi Bratislavou, Trnavou a Nitrou. Obe logistické haly, ktoré sa v Industriálnom Parku Sereď nachádzajú, majú aj environmentálny certifikát BREEAM.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka