Segment logistických nehnuteľností preukázal svoju odolnosť

23.02.2021

Vďaka kombinácii prozákazníckeho prístupu, kvalitného portfólia a zdravej úvahy spoločnosť Prologis v priebehu celého uplynulého roka mohla podporovať zamestnancov, zákazníkov a partnerov.

Segment logistických nehnuteľností preukázal svoju odolnosť a firma sa naďalej sústredí na poskytovanie skladových riešení na mieru, iniciatív zaisťujúcich wellbeing na pracovisku a inovatívnych služieb. „Vďaka ním môže podnikanie našich zákazníkov prosperovať,“ hovorí Paweł Sapek, senior viceprezident a riaditeľ Prologis pre strednú Európu.

V roku 2020 začala výstavba štyroch budov s celkovou rozlohou 114.700 m2, z ktorých 81,5 % bolo postavených na mieru (BTS). Dokončená bola výstavba siedmich budov s rozlohou celkovo 180.400 m2, vrátane dvoch budov na slovenskom trhu s rozlohou 28.200 m2.

Celkové stredoeurópske portfólio spoločnosti Prologis predstavuje 4,2 milióna metrov štvorcových (Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko), z toho 415.700 m2 na Slovensku.

 

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka