O projekte SKLADUJ.sk

História

Portál, ktorý bol určený pre logistických operátorov a majiteľov skladov, skladových priestorov a priemyselných areálov, bol spustený spoločnosťou Logio v januári 2006. Znalosť a orientácia na trhu umožnili spoločnosti Logio rýchlo reagovať na požiadavky klientov, vytipovať vhodné lokality, priestory a partnerov, vďaka čomu získal portál rýchlo významnú pozíciu na trhu. Počas siedmych rokov svojho fungovania pomohol server skladuj.sk zaplniť mnoho voľných priestorov a uspokojiť tak dopyt koncových užívateľov.

V roku 2013 sa spoločnosť Logio dohodla so spoločnosťou 108 AGENCY na prebratí správy portálu tak, aby sa mohla naplno venovať svojej hlavnej činnosti - optimalizácii skladových zásob a procesov na mieru zákazníkovi. Obidve spoločnosti naďalej úzko spolupracujú a svojim klientom tak môžu poskytnúť riešenia priamo na mieru.


Spoločnosť 108 AGENCY bola založená v roku 2009 ako malá realitná agentúra, ktorá sa sústredila výhradne na komerčné a priemyselné nehnuteľnosti. Vďaka proaktívnemu prístupu veľmi rýchlo rozšírila svoju činnosť o ďalšie segmenty a dnes ponúka komplexné služby ako majiteľom nehnuteľností tak aj prípadným záujemcom. V roku 2013 presunula svoje aktivity aj na slovenský trh a dnes dokáže poskytovať nielen lokálne ale aj komplexné nadnárodné riešenia pre tuzemských aj zahraničných klientov.

Veríme, že toto spojenie prinesie do budúcna ďalšie zlepšenie rozsahu a kvality poskytovaných služieb, predovšetkým pre vás, našich zákazníkov.

Charakteristika

Server je určený k prezentácii ponuky skladov, výrobných priestorov, pozemkov a skladových areálov pre logistických operátorov, rovnako pre majiteľov skladov a skladových areálov, ako aj pre profesionálne realitné kancelárie a realitných maklérov.

Hlavným obsahom serveru je katalóg, ktorý je rozdelený podľa krajov a druhu nehnuteľností. Záujemca o priestor jednoducho vyhľadá vhodné nehnuteľnosti v preferovanej lokalite a môže kontaktovať priamo poskytovateľa služieb alebo prenajímateľa, prípadne jeho priameho zástupcu. Alebo môže kontaktovať zástupcu skladuj.sk, prebrať s ním svoje požiadavky a nechať si pripraviť prehľad vhodných priestorov na mieru.

Ďalšími doplnkovými službami je konzultácia v segmente komerčných realít, analýzy trhu, marketingové služby, poradenstvo pri optimalizácii vybavenia skladu skladovými technológiami a manipulačnou technikou, optimalizácia skladových tokov, software pre riadenie skladových zásob a iné. Pre inzerentov ďalej ponúkame bezplatné konzultácie o najvhodnejšom rozvoji skladov z pohľadu efektívneho využitia celého skladového areálu.

Prevádzkovateľ serveru

108 AGENCY, s.r.o.
Hodžovo námestie 1/a , 811 06 Bratislava
www.108agency.sk
tel. +421 911 811 730

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka