Spoločnosť CTP ohlásila začiatok výstavby nových priemyselných nehnuteľností

17.04.2020

Realitný developer s najväčším portfóliom prémiových high-tech biznis parkov ohlásil začiatok výstavby ďalších nových plôch v Trnave a vstup do úplne novej lokality, a to do mesta Prešov.

„Naša spoločnosť, z pozície jednotky na trhu priemyselných a logistických parkov, chce aj naďalej napredovať, organicky rásť, ale najmä udržať si vysokú obsadenosť nášho portfólia nad úrovňou 95%, čo sa nám zatiaľ úspešne darí. Práve pre veľký záujem zo strany klientov sme pristúpili k ďalšiemu rozširovaniu nášho portfólia nehnuteľností v strategických lokalitách,“ hovorí Remon Vos, CEO spoločnosti CTP.

V areáli trnavského CTParku s rozlohou cca 55 hektárov sídli niekoľko spoločností z oblasti automobilového priemyslu či elektrotechniky. V závere minulého roka sa k záujemcom o ďalšie nové priestory pridal aj módny gigant, pre ktorého tu CTP postavila administratívnu budovu a skladové priestory na zásobovanie svojich maloobchodov. 

Už v minulom roku ohlásila spoločnosť CTP akvizíciu košického parku a momentálne rozbehla prvé aktivity v Prešove. „Až 90 000 obyvateľov Prešova, výhodná poloha pozemkov v blízkosti mesta, ale aj priame diaľničné spojenie s Košicami, Martinom a Žilinou či neďaleký poľský obchodný trh sú lákavými benefitmi, ktoré by spoločnosť CTP nenašla v žiadnom inom meste na východe Slovenska,“ hovorí o výhodách lokality Ivan Pastier, senior business development manager spoločnosti CTP pre Slovensko.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka