Vo Zvolene vyrastie priemyselná hala s rozlohou 53.000 m2

01.07.2020

VGP postaví vo Zvolene novú modernú halu A, čím vznikne v tomto regióne nová lokalita pre logistické, priemyselné a obchodné aktivity.

Vo Zvolene vyrastie priemyselná hala s rozlohou 53.000 m2

VGP Park Zvolen sa nachádza na severo  západnej strane mesta Zvolen, cca. 1,4 km od rýchlostnej cesty R1 Bratislava – Zvolen, s priamym vstupom na cestu prvej triedy I/66 Zvolen – Banská Bystrica. Vďaka svojej polohe uprostred tranzitných koridorov, je Zvolen strategickým bodom pre cestnú dopravu a tiež dôležitým železničným uzlom na Slovensku. Park je umiestnený v blízkosti závodu Continental a existujúcej maloobchodnej a logistickej zóny s dobrým napojením na hromadnú dopravu. Potenciál lokality je znásobený blízkosťou letiska Sliač. Mesto Zvolen ma 43.000 obyvateľov, zatiaľ čo širšia oblasť Zvolen – Banská Bystrica je domovom pre viac ako 150.000 obyvateľov. S viacerými strednými odbornými školami a Technickou univerzitou vo Zvolene, región ponúka vysoko kvalifikovanú pracovnú silu.

Park ponúka priestory už od 2.000 m2 až po veľké logistické centrá, realizované na mieru. Priestory sú vhodné pre logistiku, ľahký priemysel i obchodné činnosti. V parku je naplánované vybudovať spolu 53.000 m2 skladovej alebo výrobnej plochy na prenájom.

Výhody parku okrem riešení skladov na kľúč a dobrej dostupnosti pracovnej sily sú aj veľmi vysoký štandard budov, administratívne priestory a showroomy realizované na mieru, dobrá viditeľnosť z diaľnice a dostatok parkovacej plochy v areáli.

Aktuálnu ponuku prenájmu skladových a výrobných priestorov spoločnosti VGP vo Zvolene nájdete tu: https://www.skladuj.sk/prenajom-sklady-zvolen-okres-zvolen-vyrobna-alebo-logisticka-hala-na-prenajom-vo-zvolene-production-or-logistic-hall-for-rent-in-zvolen-5557

VGP je popredný paneurópsky developer, manažér a vlastník špičkových logistických a semiindustriálnych nehnuteľností. Strategicky sa zameriava na realizáciu rozsiahlych industriálnych parkov s viacerými nájomcami. Pôsobí v 12 európskych krajinách.

Server SKLADUJ.sk je určený na prezentáciu ponuky skladov, výrobných priestorov, pozemkov, skladových areálov, logistických služieb, majiteľov skladov a skladových areálov, prípadne profesionálne realitné kancelárie a realitných maklérov. Portál je prevádzkovaný 108 AGENCY, s.r.o.

Spoločnosť 108 AGENCY bola založená v roku 2009 ako česká a neskôr v roku 2013 aj slovenská realitná agentúra sústreďujúca sa výhradne na komerčné, konkrétne industriálne nehnuteľnosti. Vďaka proaktívnemu prístupu veľmi rýchle rozšírila svoju činnosť o ďalšie segmenty a dnes ponúka komplexné služby ako majiteľom nehnuteľností, tak aj záujemcom o prenájom alebo kúpu nehnuteľnosti. Už viac ako 10 rokov poskytuje 108 AGENCY profesionálne služby a patrí k leadrom trhu sprostredkovania priemyselných nehnuteľností v strednej a východnej Európe. V roku 2019 po štvrtýkrát v rade obhájila ocenenie Best Warehouse Real Estate Agency v prestížnej realitnej súťaži CIJ Awards.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka