Alza otvára logistické centrum s pobočkou a prvým AlzaDrive v Maďarsku

27.10.2022

Alza.hu otvorila novú pobočku v Maďarsku. AlzaShop s výbornou dopravnou dostupnosťou a dostatkom parkovacích miest tu navyše predstavuje vôbec prvý AlzaDrive na trhu. Súčasťou prevádzky je logistické centrum, ktoré e-shopu umožní držať lokálnu skladovú zásobu, a tak zrýchliť doručenie objednávok.

Alza otvára logistické centrum s pobočkou a prvým AlzaDrive v Maďarsku

Alza sa opäť o niečo približuje svojim zákazníkom v Maďarsku a prináša nové služby pre ešte lepšiu zákaznícku skúsenosť. Po štyroch rokoch od otvorenia svojho budapeštianskeho Showroomu zahajuje prevádzku ďalšej pobočky v obci Szigetszenmiklós južne od Budapešti. Obchod s plochou 80 m2 je súčasťou prvého maďarského logistického centra Alzy. Výborná dopravná dostupnosť a dostatok priestoru e-shopu umožnili, aby tu pre svojich zákazníkov otvoril aj prvý maďarský AlzaDrive.

„Som veľmi rád, že sa nám vďaka plnému nasadeniu a spolupráci tímov logistiky, predajnej siete, expanzie, IT a ďalších podarilo, presne po štyroch rokoch od otvorenia Showroomu v Budapešti pre maďarských zákazníkov, otvoriť aj prvé lokálne logistické centrum s predajňou a konceptom AlzaDrive,“ uviedol Miroslav Köváry, podpredseda predstavenstva Alza.cz.

Prvé logistické centrum Alza v Maďarsku

Pripojené logistické centrum vďaka svojej veľkosti 8.000 m2 umožní e-shopu držať priamo v Maďarsku násobne väčšiu zásobu tovaru. To zvýši množstvo druhov tovaru dostupného ihneď na vyzdvihnutie na 14.000 položiek a tiež skráti čas doručenia ako do AlzaBoxov, tak na adresu. Zo zásob tohto multisortimentného skladu môžu zákazníci oceniť najmä možnosť priameho odberu veľkých bielych domácich spotrebičov, medzi ktorými nechýbajú ani tie od lokálnych dodávateľov.

Zdroj: Systémy Logistiky

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka