Alza otvára logistické centrum s pobočkou a prvým AlzaDrive v Maďarsku

Alza sa opäť o niečo približuje svojim zákazníkom v Maďarsku a prináša nové služby pre ešte lepšiu zákaznícku skúsenosť. Po štyroch rokoch od otvorenia svojho budapeštianskeho Showroomu zahajuje prevádzku ďalšej pobočky v obci Szigetszenmiklós južne od Budapešti. Obchod s plochou 80 m2 je súčasťou prvého maďarského logistického centra Alzy. Výborná dopravná dostupnosť a dostatok priestoru e-shopu umožnili, aby tu pre svojich zákazníkov otvoril aj prvý maďarský AlzaDrive.

„Som veľmi rád, že sa nám vďaka plnému nasadeniu a spolupráci tímov logistiky, predajnej siete, expanzie, IT a ďalších podarilo, presne po štyroch rokoch od otvorenia Showroomu v Budapešti pre maďarských zákazníkov, otvoriť aj prvé lokálne logistické centrum s predajňou a konceptom AlzaDrive,“ uviedol Miroslav Köváry, podpredseda predstavenstva Alza.cz.

Prvé logistické centrum Alza v Maďarsku

Pripojené logistické centrum vďaka svojej veľkosti 8.000 m2 umožní e-shopu držať priamo v Maďarsku násobne väčšiu zásobu tovaru. To zvýši množstvo druhov tovaru dostupného ihneď na vyzdvihnutie na 14.000 položiek a tiež skráti čas doručenia ako do AlzaBoxov, tak na adresu. Zo zásob tohto multisortimentného skladu môžu zákazníci oceniť najmä možnosť priameho odberu veľkých bielych domácich spotrebičov, medzi ktorými nechýbajú ani tie od lokálnych dodávateľov.