www.skladuj.sk logo

Sklad s logistickým službami - Bratislava

Bratislava IIPonuka č. FJ-DNV-PS-020

Paletové miesta na prenájom v sklade s fulfilmentovými službami v Bratislave- časť Devínska Nová Ves.

Skladovanie - skladovacie služby pre malé a stredné e-shopy, výrobné a obchodné spoločnosti ako aj pre marketingové a reklamné agentúry. Možnosť realizovať osobný odber na sklade.
Balenie - zabalenie tovaru do balíkov alebo na paletách.
Reklamácie a vratky
Doprava - Doručenie tovaru priamo k ich dverám zákazníka. Doručujeme zásielky v rámci celého Slovenska a Európy. V Bratislave a blízkom okolí (do 10km) vieme zabezpečiť doručenie ešte v deň objednávky tovaru.
Vyzdvihnutie - Vyzdvihneme Vaše výrobky z výroby a dopravíme ich k nám do skladu.

Cena na vyžiadanie

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava II
Dostupné až do
2 500 ks

O regióne

Bratislava Region

Bratislavský kraj, z pohľadu priemyslu, je významné ekonomické centrum so silným zameraním na moderné odvetvia. Hlavné mesto Bratislava je hlavným ťahúňom industriálneho rozvoja tohto kraja. V kraji dominuje informačný a technologický sektor, s množstvom IT firiem, výskumných centier a inovatívnych spoločností. Okrem toho, Bratislavský kraj je dôležitým dopravným uzlom a logistickým centrom, čo ho robí strategickým miestom pre logistické a distribučné podniky. Priemyselné parky a zóny prispievajú k rýchlemu ekonomickému rastu a privádzajú investície do oblasti. Svojou blízkosťou k medzinárodným hraniciam priťahuje zahraničné investície a posilňuje svoju úlohu v globálnom ekonomickom prostredí.
Počet priemyselných parkov
34
Celková plocha
1 818 435 m²
Vo výstavbe
96 810 m²
Budúca výstavba
841 325 m²
Voľné plochy na prenájom
170 324 m²

Podobné v okolí