DPD už čoskoro v lokalite Pharos

22.01.2021

Bratislavské skladové priestory a centrála kuriérskej spoločnosti DPD by sa už čoskoro mali presťahovať do lokality Pharos, v blízkosti bratislavského letiska.

Nová centrála a kľúčové skladové priestory sa budú rozprestierať na ploche až 28.000 m2. Budú mať rýchlejšie priame napojenie na európsku sieť DPDgroup a budú susediť s bratislavským letiskom. Vďaka moderným technológiám v nich kuriérska spoločnosť bude môcť spracovať až 10-tisíc balíkov za hodinu.

„Naša spoločnosť vždy optimalizuje toky tovaru a snaží sa efektívne využívať svoj priestor a logistický reťazec. Pred dvoma rokmi sme sa museli rozhodnúť, či naďalej ostať v starších, no z logistického pohľadu nie ideálnych priestoroch alebo investovať do procesu, ktorý nám v konečnom dôsledku pomôže udržať rast nákladov pod lepšou kontrolou, čím docielime aj pomalší rast cien pre našich zákazníkov,“ tvrdí Peter Pavuk, generálny riaditeľ kuriérskej spoločnosti DPD SK s tým, že v budúcnosti bude možné napojenie aj na leteckú prepravu.

Skladové priestory budú zaberať plochu 6.500 m2 a centrála spoločnosti sa bude rozprestierať na 1.600 m2. Priestory budú spĺňať moderné požiadavky kuriérskej spoločnosti a sú navrhnuté s ohľadom na životné prostredie. Nový areál otvorí svoje brány v druhej polovici roka 2021. 

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka