HSF System stavia v Prahe sklad pre PHOENIX

06.09.2019

Halu pre skladovanie a distribúciu liečiv spoločnosti PHOENIX lekárenský veľkoobchod postaví spoločnosť HSF System. Dokončenie stavby v celkovom objeme približne 500 mil. korún je plánované na jeseň 2020.

„Investor nás do výberového konania prizval na základe veľmi dobrých referencií, ktoré sme získali za realizáciu podobných projektov u iných významných tuzemských aj zahraničných investorov. Pri takomto veľkom projekte je potrebné mať veľmi kvalitný tím odborníkov, čo bolo jedno z náročných výberových kritérií, ktoré sme museli splniť,“ hovorí Jan Hasík, riaditeľ stavebnej spoločnosti HSF System.

„Investícia do moderného automatizovaného veľkokapacitného centra nám umožní uspokojiť stále rastúci dopyt našich zákazníkov – verejných a nemocničných lekární. Zároveň budeme schopní lepšie vyhovieť náročným požiadavkám našich partnerských farmaceutických firiem na skladovanie a distribúciu liečiv. Nové centrum bude využívať najmodernejšie skladovacie technológie aj najvyššie kvalitatívne bezpečnostné štandardy,“ hovorí Petr Doležal, generálny riaditeľ spoločnosti PHOENIX lekárenský veľkoobchod.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka