www.skladuj.sk logo
Predaj

Industriálny pozemok na predaj - Bratislava

Bratislava IIIPonuka č. MK-ZabiMajer-007

Ponúkame na predaj industriálny pozemok v Bratislave vhodný na skladovanie, logistiku alebo aj výrobu. Lokalita je etablovaná industriálna zóna s dobrým napojením na D4, D1 diaľnicu- 5 min autom a nachádza sa v blízkosti centra Bratislavy. Na pozemku sa nachádzajú staršie brownfieldové sklady, ktoré nový vlastník môže zrekonštruovať, alebo pozemok vyčistiť a postaviť tam novú halu.

- Lokalita: Žabí Majer - Staviteľská ulica
- Výmera: 20.000 m2
- Siete: priamo na pozemku všetky inžinierske siete (voda, plyn, el. energia)
- Vzdialenosť: Bratislava centrum- 8 km, Viedeň - 75 km
- Etablované firmy v regióne: WURTH, BLAGUSS, MAURICE WARD

Spravíme všetko preto, aby sme našli vhodný pozemok na mieru práve pre Vás. V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

Cena na vyžiadanie

Špecifikácie

Lokalita
Bratislava III
Celková plocha
20 000 m²

Infraštruktúra a siete

catalogue.Vjazd na pozemok | catalogue.Elektrina | Plyn | Zdroj vody | catalogue.Kanalizácia

O regióne

Bratislava Region

Bratislavský kraj, z pohľadu priemyslu, je významné ekonomické centrum so silným zameraním na moderné odvetvia. Hlavné mesto Bratislava je hlavným ťahúňom industriálneho rozvoja tohto kraja. V kraji dominuje informačný a technologický sektor, s množstvom IT firiem, výskumných centier a inovatívnych spoločností. Okrem toho, Bratislavský kraj je dôležitým dopravným uzlom a logistickým centrom, čo ho robí strategickým miestom pre logistické a distribučné podniky. Priemyselné parky a zóny prispievajú k rýchlemu ekonomickému rastu a privádzajú investície do oblasti. Svojou blízkosťou k medzinárodným hraniciam priťahuje zahraničné investície a posilňuje svoju úlohu v globálnom ekonomickom prostredí.
Počet priemyselných parkov
34
Celková plocha
1 818 435 m²
Vo výstavbe
96 810 m²
Budúca výstavba
841 325 m²
Voľné plochy na prenájom
170 324 m²

Podobné v okolí