www.skladuj.sk logo

Mountpark prenajíma priestory v Seredi SAMSUNGU

Mountpark Sereď v spolupráci s realitno-poradenskou agentúrou 108 AGENCY prenajal 18.542 metrov štvorcových logistických priestorov spoločnosti SAMSUNG Electronics Slovakia, s. r. o. Ďalších 7.018 metrov štvorcových bolo prenajatých fashion retailerovi Gate, a. s. Tým pádom je budova, známa ako Unit E, v Mountparku Sereď celkom prenajatá.

SAMSUNG, ktorý má výrobu v neďalekej Galante, si prenajal nové priestory aby expandoval svoje logistické schopnosti v strednej Európe. V strednej Európe chce svoje logistické operácie rozšíriť aj Gate, ktorý sídli v Ružomberku.

Ide o nedávno dokončené priestory Mountpark Sereď, ktorá spolu ponúka 25.763 metrov štvorcových a ktorá bola navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu operačnú efektivitu, pričom dosiahla certifikáciu BREEAM „very good“. So strategickou polohou blízko cesty R1 a diaľnice D1 ponúka Mountpark Sereď jednoduchý prístup k hlavným komerčným centrám na Slovensku a taktiež rýchle spojenie do Českej republiky, Maďarska, Rakúska a na Balkán.