Nová éra efektivity: Kompaktný skladový systém PowerCube

24.06.2022

Na veľtrhu LogiMAT 2022 spoločnosť Jungheinrich predstavila PowerCube – automatický kompaktný skladový systém na prepravky, čím vykročila do novej éry efektivity v skladoch. PowerCube ohromuje unikátnym využívaním priestoru, maximálnou flexibilitou, vysokým výkonom a jednoduchou fyzickou a digitálnou integráciou do existujúcich skladov. Táto inovácia od spoločnosti Jungheinrich udáva nové štandardy systémov pre automatické sklady.

Nová éra efektivity: Kompaktný skladový systém PowerCube

PowerCube je kompaktný automatický skladový systém na prepravky, ktorý umožňuje mimoriadne pohodlné skladovanie a vychystávanie objednávok malých súčiastok a drobného tovaru. Prepravky sú vo vnútri modulárneho regálového systému PowerCube stohované vo vertikálnych kanáloch až do výšky 12 m. Vďaka výške systému je skladovanie prepraviek priestorovo mimoriadne efektívne z hľadiska využiteľnosti dostupnej plochy. Prepravky ukladajú a vyberajú špeciálne navrhnuté nosiče PowerCube, ktorý sa automaticky pohybujú pod regálovou zostavou. Vďaka nim má PowerCube rozhodujúcu výhodu oproti ostatným skladovým systémom, pretože umožňuje rozširovať skladové priestory flexibilne a do výšky, pričom sa dokáže prispôsobiť aj rôznym, aj členitým stropným riešeniam.

Podľa hlavného obchodného zástupcu spoločnosti Jungheinrich Christiana Erlacha je PowerCube tou správnou odpoveďou na viaceré otázky súčasnej intralogistiky: „Spoločnosti sú pod čoraz väčším tlakom, alebo narážajú na limity svojich skladových kapacít. PowerCube je v týchto podmienkach dokonalým riešením na zvýšenie efektivity skladu, a zlepšenie konkurencieschopnosti. Vďaka svojej extrémnej kompaktnosti a účinnosti PowerCube úplne zmení vnímanie času a priestoru v sklade.“ PowerCube je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí plánujú integrovať automatické skladové riešenia, alebo akékoľvek iné využitie v oblasti e-commerce. „PowerCube umožní zákazníkom naplno využiť potenciál svojho skladu, či už ako samostatné riešenie, doplnok do skladu so širokými uličkami, alebo ústredný prvok komplexného automatického systému,“ povedal pán Erlach.

Pozrite si aktuálnu ponuku skladových priestorov na Slovensku. V prípade, že Vás niečo zaujalo, alebo potrebujete pomôcť s expanziou Vašich priestorov, neváhajte nás kontaktovať.

Zdroj: Jungheinrich

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka