Nová éra efektivity: Kompaktný skladový systém PowerCube

PowerCube je kompaktný automatický skladový systém na prepravky, ktorý umožňuje mimoriadne pohodlné skladovanie a vychystávanie objednávok malých súčiastok a drobného tovaru. Prepravky sú vo vnútri modulárneho regálového systému PowerCube stohované vo vertikálnych kanáloch až do výšky 12 m. Vďaka výške systému je skladovanie prepraviek priestorovo mimoriadne efektívne z hľadiska využiteľnosti dostupnej plochy. Prepravky ukladajú a vyberajú špeciálne navrhnuté nosiče PowerCube, ktorý sa automaticky pohybujú pod regálovou zostavou. Vďaka nim má PowerCube rozhodujúcu výhodu oproti ostatným skladovým systémom, pretože umožňuje rozširovať skladové priestory flexibilne a do výšky, pričom sa dokáže prispôsobiť aj rôznym, aj členitým stropným riešeniam.

Podľa hlavného obchodného zástupcu spoločnosti Jungheinrich Christiana Erlacha je PowerCube tou správnou odpoveďou na viaceré otázky súčasnej intralogistiky: „Spoločnosti sú pod čoraz väčším tlakom, alebo narážajú na limity svojich skladových kapacít. PowerCube je v týchto podmienkach dokonalým riešením na zvýšenie efektivity skladu, a zlepšenie konkurencieschopnosti. Vďaka svojej extrémnej kompaktnosti a účinnosti PowerCube úplne zmení vnímanie času a priestoru v sklade.“ PowerCube je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí plánujú integrovať automatické skladové riešenia, alebo akékoľvek iné využitie v oblasti e-commerce. „PowerCube umožní zákazníkom naplno využiť potenciál svojho skladu, či už ako samostatné riešenie, doplnok do skladu so širokými uličkami, alebo ústredný prvok komplexného automatického systému,“ povedal pán Erlach.

Pozrite si aktuálnu ponuku skladových priestorov na Slovensku. V prípade, že Vás niečo zaujalo, alebo potrebujete pomôcť s expanziou Vašich priestorov, neváhajte nás kontaktovať.