www.skladuj.sk logo

Prenájom skladu so službami, uskladnenie paliet

SenecPonuka č. 00779

Moderné skladové priestory v blízkosti zjazdu z diaľnice D1. Výborná dostupnosť pre kamióny ako aj obslužnosť Bratislavy.

Vybavenie skladu: 16 nakladacích rámp, regálový systém Pal Rack , sklad rozdelený na tri teplotné zóny (ambient, teplotná zóna od 14-18 st., chladnička od 2 do 4 st.), baliace zariadenia do teplom zmrštiteľnej fólie, kamerový systém
Skladovacie možnosti: regálový systém Pal-Rack, čiastočné skladovanie na voľnej ploche
Manipulačná technika: vysokozdvižné vozíky
Možnosti vykládky/nakládky: cross dock
Svetlá výška: skladu 12 m, regálového systému 10,5 m
Celková kapacita skladu: 10200 paletových miest
Voľná kapacita skladu: cca 2500 paletových miest

Logistické a skladové služby: skladovanie, nakládka a vykládka paliet, elektronická skladová evidencia, manipulácia, vychystávanie tovaru (paleta, kartón, kus), etiketácia, baliace služby, konsolidácia tovaru, distribúcia, a ďalšie doplnkové služby podľa požiadaviek zákazníkov.

Druhy skladovaného tovaru: potraviny

Dopravná dostupnosť diaľnice: 100m

Ďalšie informácie

Lokalita
Senec
Množstvo palety od
1 ks
Dostupné až do
2 500 ks

O regióne

Bratislava Region

Bratislavský kraj, z pohľadu priemyslu, je významné ekonomické centrum so silným zameraním na moderné odvetvia. Hlavné mesto Bratislava je hlavným ťahúňom industriálneho rozvoja tohto kraja. V kraji dominuje informačný a technologický sektor, s množstvom IT firiem, výskumných centier a inovatívnych spoločností. Okrem toho, Bratislavský kraj je dôležitým dopravným uzlom a logistickým centrom, čo ho robí strategickým miestom pre logistické a distribučné podniky. Priemyselné parky a zóny prispievajú k rýchlemu ekonomickému rastu a privádzajú investície do oblasti. Svojou blízkosťou k medzinárodným hraniciam priťahuje zahraničné investície a posilňuje svoju úlohu v globálnom ekonomickom prostredí.
Počet priemyselných parkov
34
Celková plocha
1 818 435 m²
Vo výstavbe
96 810 m²
Budúca výstavba
841 325 m²
Voľné plochy na prenájom
170 324 m²

Podobné v okolí