Panattoni park pri Košiciach sa rozrastá

09.09.2021

V blízkosti druhého najväčšieho slovenského mesta rastie v Panattoni Parku Košice Airport druhá budova triedy A s rozlohou takmer 20.000 m2.

Výstavba druhej moderné budovy nadväzuje na úspech prvej haly v priemyselnom parku blízko Letiska Košice, ktorú sa podarilo plne prenajať svetovým značkám ako XXXLutz, Faurecia, Gastland alebo GGT. Accolade spoločne s Panattoni rozšírením košického priemyselného parku reagujú na stále zvyšujúci sa dopyt po kvalitnej infraštruktúre pre podnikanie. V košickom regióne prispejú novú halou k vytvoreniu vhodných podmienok pre nové pracovné miesta, na ktorých sa môžu uplatniť aj početnej absolventi miestnych stredných a vysokých škôl.

„Priemyselný park v Košiciach je našou prvou veľkou investíciou na Slovensku. Košice majú veľký potenciál nielen vďaka výhodnej geografickej polohe, kedy tvoria pomocou železničného a cestného spojenia prirodzenú spojnicu medzi západnou a strednou Európou s Ruskom a Ukrajinou, ale aj vďaka tomu, že sa jedná o druhé najľudnatejšie mesto Slovenska. Ku koncu roka 2019 v celom košickom kraji žilo viac ako 800.000 obyvateľov. Novou investíciou v košickom parku prispejeme k vytvoreniu potrebného zázemia pre nové pracovné príležitosti nielen pre študentov miestnych univerzít a pomôžeme okrem iného znížiť odliv mozgov do zahraničia,“ zdôraznil Milan Kratina, CEO Accolade.

„Plne obsadená prvá budova v Panattoni Parku Košice Airport potvrdzuje záujem klientov o moderné udržateľné priemyselné nehnuteľnosti. Druhá budova v parku cieli na certifikáciu BREEAM na úrovni „Excellent,” povedal Pavel Sovička, generálny riaditeľ Panattoni pre ČR a Slovensko.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka