www.skladuj.sk logo
Predaj

Polyfunkčná budova na predaj/prenájom vhodná na sídlo firmy - Malacky

MalackyPonuka č. MT-MALACKY-014

Ponúkame na predaj/prenájom polyfunkčnú budovu, ktorá má širokú škálu využitia ako napr.: sídlo firmy, administratívna budova, showroom, výrobná hala či skladový priestor, resp. kombinácia týchto využití.

• LOKALITA: Malacky, industriálna zóna , výborné napojenie na diaľnicu D2 - 4 km, či už smerom do hlavného mesta Bratislava alebo smerom na Brno, strategicky výhodná poloha areálu ponúka jeho všestranné využitie v súčasnosti, ale aj budúcnosti.

• TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
1. Plocha pozemku: 3079 m2
2. Celková úžitková plocha: 1886,85 m2

1 NP: Rozloha 1258 m2. Podlažie ponúka vstup do budovy z dvoch strán. Hlavným vchodom s vonkajším krytým schodiskom alebo obslužným zásobovacím vstupom taktiež s krytým schodiskom s rampou a veľkou priemyselnou sekčnou bránou.

1NP pozostáva zo vstupnej haly a otvoreného priestoru, ktorý sa dá sa upraviť podľa potrieb budúceho majiteľa, či už na kancelárie, sklady, výrobu alebo ich kombináciu.

1 PP: Rozloha 628 m2. Podzemné podlažie tvorí jeden otvorený skladový priestor so strojovňou vzduchotechniky. Priestor je presvetlený a prevetrávaný cez menšie okná, vďaka čomu je aj tu možnosť časť podlažia využiť na administratívne účely. Nachádza sa tu vstup so schodiskom z exteriéru a možnosťou vybudovania hydraulickej rampy.
Podlažia sú v interiéri prepojené schodiskom a výťahovou šachtou.

3. Spevnené plochy: 1.479 m2, možnosť otočenia kamiónu
4. Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina, plyn, hala je vykurovaná
5. Vstup: drive-in do skladu, vstup do areálu je s bezproblémovým prístupom aj pre nákladnú dopravu priamo z Továrenskej ulice.
6. Areál: je oplotený a má vybudovanú vlastnú cestnú komunikáciu a parkovisko pre zamestnancov, nákladnú dopravu a zákazníkov.
7. Parkovanie: 35 parkovacích miest pre osobné autá, z toho má 6x parkovacie státie dĺžku 10 m - vhodné pre dodávky a nákladné vozidlá.

Spravíme všetko preto, aby sme našli vhodný priestor/skladovú halu ušitú na mieru práve pre Vás. V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

Cena na vyžiadanie

Dostupné

BudovaPlochaVýškaČasovanie
Hala A1 886 m²10 mIhneď až 6 mesiacov
K dispozícii do 6 mesiacov
1 886 m²
K dispozícii od 6 mesiacov
Celková plocha
1 886 m²

Ďalšie informácie

Lokalita
Malacky

Špecifikácie

Štandard
A (Logistika)
Výška
10 m
Prístup
Priamy prístup, Rampa / Mostík

O regióne

Bratislava Region

Bratislavský kraj, z pohľadu priemyslu, je významné ekonomické centrum so silným zameraním na moderné odvetvia. Hlavné mesto Bratislava je hlavným ťahúňom industriálneho rozvoja tohto kraja. V kraji dominuje informačný a technologický sektor, s množstvom IT firiem, výskumných centier a inovatívnych spoločností. Okrem toho, Bratislavský kraj je dôležitým dopravným uzlom a logistickým centrom, čo ho robí strategickým miestom pre logistické a distribučné podniky. Priemyselné parky a zóny prispievajú k rýchlemu ekonomickému rastu a privádzajú investície do oblasti. Svojou blízkosťou k medzinárodným hraniciam priťahuje zahraničné investície a posilňuje svoju úlohu v globálnom ekonomickom prostredí.
Počet priemyselných parkov
34
Celková plocha
1 818 435 m²
Vo výstavbe
96 810 m²
Budúca výstavba
841 325 m²
Voľné plochy na prenájom
170 324 m²

Podobné v okolí