Predaj

Predaj industriálneho areálu s platným ÚR - Podunajské Biskupice

Bratislava IIPonuka č. MK-Bratislava-005

Ponúkame na predaj industriálny pozemok s multifunkčným mezonetovým priestorom na účely skladovania, administratívy, ateliéru, bývania (ubytovňa) v Podunajských Biskupiciach. Pozemok má platné územné rozhodnutie na trvalú stavbu s úžitkovou plochou 396 m2 s využitím na ateliéry, bývanie.

- Výmera: 3.293 m2
- Úžitková plocha: 260 m2
- Rozpracovanosť: platné územné rozhodnutie
- Siete: priamo na pozemku všetky inžinierske siete (voda, plyn, el. energia)

Spravíme všetko preto, aby sme našli vhodný pozemok na mieru práve pre Vás.V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

Cena na vyžiadanie

Dostupné

BudovaPlochaVýškaČasovanie
Building A260 m²5 mIhneď až 6 mesiacov
K dispozícii do 6 mesiacov
260 m²
K dispozícii od 6 mesiacov
Celková plocha
260 m²

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava II

Špecifikácie

Štandard
A (Iné)
Výška
5 m

O regióne

Bratislava Region

Bratislavský kraj, z pohľadu priemyslu, je významné ekonomické centrum so silným zameraním na moderné odvetvia. Hlavné mesto Bratislava je hlavným ťahúňom industriálneho rozvoja tohto kraja. V kraji dominuje informačný a technologický sektor, s množstvom IT firiem, výskumných centier a inovatívnych spoločností. Okrem toho, Bratislavský kraj je dôležitým dopravným uzlom a logistickým centrom, čo ho robí strategickým miestom pre logistické a distribučné podniky. Priemyselné parky a zóny prispievajú k rýchlemu ekonomickému rastu a privádzajú investície do oblasti. Svojou blízkosťou k medzinárodným hraniciam priťahuje zahraničné investície a posilňuje svoju úlohu v globálnom ekonomickom prostredí.
Počet priemyselných parkov
34
Celková plocha
1 809 060 m²
Vo výstavbe
96 810 m²
Budúca výstavba
823 906 m²
Voľné plochy na prenájom
170 424 m²

Podobné v okolí