Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Aktuality

Linkcity vstupuje na slovenský trh

26.3.2018

Medzinárodná developerská spoločnosť Linkcity, ktorá patrí do skupiny Bouygues, rozširuje svoje aktivity v Českej republike a na Slovensku o priemyselnej a logistické projekty. Pod značkou LiNK Logistic Industry teraz prebiehajú prípravné práce na výstavbe troch logistických parkov v blízkosti Hradca Králové, Olomouca a Nitry s celkovo viac ako 180 000 metrov štvorcových prenajímateľných plôch.

viac >

Arete Invest uzavrel zmluvu s firmou Fiege

16.3.2018

Arete Invest, český rýchlo rastúci fond zameraný na investície v oblasti nehnuteľností, uzatvoril v marci novú päťročnú nájomnú zmluvu s logistickou spoločnosťou Fiege.

viac >

Zákazníci Prologis expandujú v poľskom Sliezsku

10.2.2018

Prologis oznámil podpis štyroch nových nájomných zmlúv na celkom 62 700 metrov štvorcových v parkoch Chorzów a Dąbrowa Górnicza. Obsadenosť portfólia Prologis v poľskom Sliezsku vďaka tomu dosiahla 98 percent.

viac >

Volkswagen Slovakia spustil po odstávke výrobu

23.1.2018

V spoločnosti Volkswagen Slovakia sa po mesiac trvajúcej zimnej odstávke v utorok opätovne spustila výroba. V automobilke sa pripravovali na príchod nových projektov a vykonávali údržbu zariadení.

viac >

C&A zostáva v Arete Parku na Slovensku

18.1.2018

Arete Invest, český rýchlo rastúci fond zameraný na investície v oblasti nehnuteľností, uzavrel na konci minulého roka novú šesťročnú nájomnú zmluvu s odevným reťazcom C&A. Ten prevádzkuje svoje celoeurópske distribučné centrum už deviaty rok v slovenskom Arete Parku Nové Mesto nad Váhom, ktorý historicky zvolil vďaka jeho strategickej polohe.

viac >

Čo čaká slovenský automotive? Výrazný rast platov a nejasné investície

3.1.2018

Budúci rok bude pre slovenský automobilový priemysel stabilizačný. Po masívnych investíciách pribudnú na linky troch tunajších automobiliek nové modely a koncom roka začne vyrábať aj závod Jaguar Land Rover pri Nitre. Výrobcov, ako aj ich dodávateľov však bude naďalej trápiť nedostatok pracovníkov, ktorý budú chcieť kompenzovať dovozom zamestnancov zo zahraničia.

viac >