Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Aktuality

C&A otvorí na jar 2019 v Trnave centrálne logistické a distribučné centrum, tovarom bude zásobovať deväť krajín

11.12.2018

Módny koncern C&A dokončí o niekoľko mesiacov výstavbu nového logistického centra. Centrálne logistické a distribučné centrum v areáli CTP Parku v Trnave bude od roku 2019 zásobovať všetky pobočky v deviatich krajinách obchodného regiónu centrálnej a východnej Európy C&A vrátane Slovenska. Zamestnaných tu bude približne 350 ľudí. Časť zo zamestnancov sa zrejme presunie do Trnavy z končiaceho distribučného centra v Novom Meste nad Váhom.

viac >

Albatros v Žiline rozpína veľlké krídla

26.11.2018

Albatros Logistics, jeden z lídrov v medzinárodnej logistike žilinského regiónu, túto jeseň už po tretí krát rozširuje svoje kapacity, ktoré má v logistickom parku P3 Žilina. Dôvodom je ekonomický rast, nové požiadavky dodávateľov KIA MOTORS, ako aj noví klienti využívajúci medzinárodné prepravné služby, či priestory pre ľahkú výrobu.

viac >

DACHSER rozširuje svoj logistický park v Lozorne

18.9.2018

Po dokončení výstavby novej logistickej haly v hodnote presahujúcej 5 miliónov € plánuje ešte v tomto roku zahájiť ďalšie investície. V auguste 2018 DACHSER získal platné stavebné povolenie na druhú etapu budovania svojho logistického parku.

viac >

Rusky developer otvára novy priemyselný park na západe Slovenska

12.9.2018

NK Group, medzinárodný developer priemyselných a logistických nehnuteľností z Ruska, vstupuje na európsky realitný trh otvorením svojho nového priemyselného parku – PNK Park SEREĎ. Park tvorí 45 000 metrov štvorcových modernej priemyselnej plochy v kategórii A rozdelenej v rámci dvoch hál.

viac >

babymarkt.de a Geis stavajú nový centrálny sklad

31.7.2018

Nový sklad rastie vo VGP-Parku Chomútov neďaleko česko-nemeckej hranice, a bude ďalším centrálnym skladom spoločnosti babymarkt.de. Termín dokončenia logistického areálu na ploche zhruba 17.000 m², s možnosťou rozšírenia až na 25.000 m², je plánovaný na koniec tohto roka. Okrem práve budovaného skladu v Chomútove má babymarkt.de ďalšie centrálne sklady.

viac >

V priemyselnom parku v Nitre má vzniknúť prevádzka na spracovanie odpadu

23.7.2018

Spoločnosť KOSIT WEST, s.r.o., Košice plánuje vybudovať Stredisko obslužných činností v priemyselnom parku Nitra – Sever. Stredisko by malo spracovávať a skladovať viaceré druhy odpadov, ktoré vzniknú z výrobnej alebo stavebnej činnosti v priemyselnom parku, v závode Jaguar Land Rover, ale aj u podnikateľov v Nitre a okolí.

viac >