Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Sklady a skladové haly - Priamo od majiteľov

Aktuality

V novom priemyselnom areáli nájdu prácu stovky zamestnancov

20.6.2018

Na ploche, kde sa kedysi nachádzali asimilačné nádrže topoľčianskeho pivovaru má ešte tento rok vyrásť nový priemyselný areál. Areál má vyrásť v dvoch etapách. Výstavba prvej má začať v septembri 2018 a skončiť o rok, druhá etapa sa začne stavať v januári 2019 a ukončiť v decembri 2019.

viac >

iLogistics centrum cargo-partner v Sofii plánujú otvoriť v júni 2018

17.5.2018

Spoločnosť cargo-partner, medzinárodný poskytovateľ prepravných a logistických služieb, nedávno oslávil dokončenie výstavby hrubej stavby svojho iLogistics centra v bulharskej Sofii. Nový sklad s TAPA-A certifikátom poskytne viac ako 16.500 m2 skladových priestorov a spustenie prevádzky je naplánované v polovici tohto roku.

viac >

Mountpark je pripravený na ďalšiu výstavbu

18.4.2018

Mountpark Logistics, developer priemyslových a logistických nehnuteľností, oznámil, že si zabezpečil stavebné povolenie na ďalších 65.125 metrov štvorcových v Mountpark Sereď. Táto výstavba zavŕši prvú etapu tohto logistického parku.

viac >

Linkcity vstupuje na slovenský trh

26.3.2018

Medzinárodná developerská spoločnosť Linkcity, ktorá patrí do skupiny Bouygues, rozširuje svoje aktivity v Českej republike a na Slovensku o priemyselnej a logistické projekty. Pod značkou LiNK Logistic Industry teraz prebiehajú prípravné práce na výstavbe troch logistických parkov v blízkosti Hradca Králové, Olomouca a Nitry s celkovo viac ako 180 000 metrov štvorcových prenajímateľných plôch.

viac >

Arete Invest uzavrel zmluvu s firmou Fiege

16.3.2018

Arete Invest, český rýchlo rastúci fond zameraný na investície v oblasti nehnuteľností, uzatvoril v marci novú päťročnú nájomnú zmluvu s logistickou spoločnosťou Fiege.

viac >