V distribučnom uzle Mountpark Sereď pribudla nová hala

23.04.2021

Developerská spoločnosť Mountpark Logistics dokončila výstavbu novej haly, ktorá dokáže ponúknuť 300 pracovných miest.

Celková rozloha novej haly je 25.763 m2 skladovacej plochy. Jej svetelná výška dosahuje 12 metrov a servisné zázemie hĺbku 50 metrov. Hala spĺňa štandardy zelených a udržateľných budov medzinárodnej certifikácie BREAAM.

Mountpark Sereď sa nachádza v prémiovej logistickej lokalite, ktorá už prilákala mnoho nadnárodných spoločností, ako Tesco a Samsung v Gáni, PSA v Trnave alebo Jaguar Land Rover a Sony v Nitre. Priamo v komplexe majú prenajaté priestory spoločnosti Lidl a Amazon.

„Sereď je pre logistický sektor významnou lokalitou. Investovali sme do nej, pretože sme presvedčení, že našim zákazníkom na trhu strednej Európy ponúka tie najlepšie príležitosti,“ povedal Mario Sander, Managing Director pre strednú Európu v spoločnosti Mountpark.

Komplex má priame napojenie na cestu R1 a diaľnicu D1, takže ponúka jednoduché a rýchle dopravné spojenie s Bratislavou, Trnavou a ďalšími výrobnými centrami na Slovensku. Ďalej so štátmi ako Česká republika, Rakúsko a Maďarsko a tiež s balkánskymi krajinami.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka