V novej skladovo-výrobnej hale v B. Bystrici má vzniknúť 87 pracovných miest

15.06.2022

S vytvorením takmer 90 nových pracovných miest počíta investor v novej skladovo-výrobnej hale v areáli priemyselného parku Šalková v Banskej Bystrici. Vyplýva to zo zámeru spoločnosti CTPark Banská Bystrica, ktorý bol predložený na posudzovanie vplyvov na životné prostredie (EIA).

V novej skladovo-výrobnej hale v B. Bystrici má vzniknúť 87 pracovných miest

Novú skladovo-výrobnú halu chce spoločnosť postaviť na v súčasnosti nevyužívanom území s celkovou výmerou približne 35.500 štvorcových metrov. Účelom navrhovanej činnosti je vybudovanie výrobno-skladového halového objektu so súvisiacim zázemím pre potreby ľahkej priemyselnej výroby, skladovania a manipulácie s tovarom v rozsahu nadväzujúcom na skladovanie tovaru, priblížil v zámere investor.

Spoločnosť CTPark Banská Bystrica počíta v rámci výroby s montážou komponentov pre automobily a elektrotechnický či strojárenský priemysel. Vo výrobnej hale plánuje tiež zostavovanie celkov z elektronických prvkov či montáž domácich spotrebičov. Súčasťou areálu by malo byť aj parkovisko s takmer 80 parkovacími miestami.

Celkové predpokladané náklady stavby predstavujú 12,5 milióna eur, investor by s výstavbou chcel začať v prvom kvartáli budúceho roka. V skladovo-výrobnej hale počíta s vytvorením 87 pracovných miest pre výrobných a manipulačných pracovníkov, technických pracovníkov, administratívnych pracovníkov a operátorov skladu.

V tomto stredoslovenskom regióne sú v ponuke viaceré zaujímavé projekty.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme

Hľadáte aj kanceláriu?

Hľadáte aj kanceláriu?Ponuka